QA kursai

250+ naujų kursų sąrašas Lietuvos IT specialistams ir profesionalams

DATA MINER mokymo kursų sąrašą papildėme daugiau nei 250 unikalių naujų mokymo kursų. Visus šiuos mokymus veda didžiausios Jungtinėje Karalystėje veikiančios IT mokymų kompanijos QA ekspertai. Mokymai ypatingi tuo, kad dalyviai, nenorintys patirti kelionės ir apgyvendinimo išlaidų užsienyje, prie įprastų instruktoriaus vedamų mokymų jungiasi nuotoliniu būdu. Pakanka turėti spartų internetą ir kompiuterį. Kombinuotas mokymosi būdas suteikia galimybę įgyti naujausių technologijų žinių, pavyzdžiui Amazon Web Services, Cyber Security, jau dabar – kai mokymai Lietuvoje dar neorganizuojami ir turite tik vieną ar kelis dalyvius.

Q2_horizontalus

Registruotis galima į bet kurį QA kursą, kuris yra pažymėtas Attend from Anywhere ženklu. Šio tipo kursų populiarumas sparčiai auga, todėl kursų sąrašas yra nuolatos papildomas naujais kursais ir sertifikacijomis. Detalų kursų sąrašą galite rasti oficialiame QA puslapyje arba čia.

Attend from Anywhere kursams yra taikoma speciali, Lietuvos rinkos sąlygas atitinkanti kainodara, pvz. 5 dienų Microsoft kursų kaina dalyviui neviršija 1400 EUR. Kaina kiekvienam mokymo kursui yra skaičiuojama atskirai, todėl nedvejokite, atsiųskite mums užklausą dėl konkretaus kurso ir mes Jums pateiksime pasiūlymą su geriausia kaina.